Σελίδες

Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου 2012

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0 -1

Στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής η Δόξα έχασε απο την ομάδα του Αθηναικού με 1 - 0. Το γκόλ που έκρινε τον αγώνα πέτυχε στο 72' λεπτό ο Μπιτίλης. Η Δόξα έχασε ευκαιρίες τουλάχιστον για να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας, ενώ είχε ακυρωθέν γκόλ στο 52' λεπτό με τον Ταμπουράκη - δόθηκε επιθετικό φάουλ -.Μεγάλη διπλή ευκαιρία στο 84' λεπτό με δοκάρι και απόκρουση στην γραμμή της εστίας. Συγκλονιστική η παρουσία των φίλων της Δόξας σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού. Περισσότεροι απο 1.500 φίλαθλοι στο γήπεδο, συντριπτικά περισσότεροι οι Δοξίτες.   ΔΟΞΑ : Μπόκος, Παπαχειμώνας ( 37' Χαλβατζής ), Κατσούδας, Παπαδόπουλος, Ζίζηλας, KRIEMADY, Κασσιανός (46' Ζαφειράκης ), Παπατζίμας, Ταμπουράκης, Λουσαράκης ( 81' Γκουντελίτσας ), Υφαντής.